Events

Bulgaria Cup 2013: Complete Results

Date/Time
Date(s) - 12.10.2013
All Day

Bulgaria Cup 2013
Sofia, Bulgaria
12/10/2013

Complete Results:

Cadets Male A -33 / Fin (2 competitors)

1 292 Nikolov, Vladimir
Sung-Ri Atlantik
BUL

2 39 Ganchev, Vladimir
Avgusta
BUL

Cadets Male A -37 / Fly (8 competitors)

1 247 Petrov, Dimitar
Ramus
BUL

2 420 Galfi, Botond
Goldstars Se
HUN

3 218 Denkov, Milen
Neron
BUL

3 217 Cvetanov, Mario
Neron
BUL

Cadets Male A -41 / Bantam (12 competitors)

1 169 Glavchev, Vladimir
Hereya
BUL

2 167 Dimitrov, Damyan
Hereya
BUL

3 273 Nikolov, Petar
Sparta
BUL

3 350 Benchev, Kostadin
Trakiec
BUL

Cadets Male A -45 / Feather (10 competitors)

1 176 Kostov, Dimitar
Hereya
BUL

2 248 Petrov, Petar
Ramus
BUL

3 451 Mudreac, Cristi
Club Hwarang
MDA

3 149 Dimitrov, Stliyan
Hemus
BUL

Cadets Male A -49 / Light (9 competitors)

1 282 Garkov, Martin
Sports Club ‘Force’
BUL

2 362 Panov, Atanas
Trakiec
BUL

3 215 Bashev, Bogdan
Neron
BUL

3 233 Tashovski, Aleks
Neron
BUL

Cadets Male A -53 / Welter (4 competitors)

1 296 Stoyanov, Georgi
Sung-Ri Atlantik
BUL

2 351 Chilev, Nikolai
Trakiec
BUL

3 496 Krivokuca, Mihailo
Beli Andjeli
SRB

3 98 Yolov, Kaloyan
Class
BUL

Cadets Male A -57 / Light Middle (4 competitors)

1 61 Georgiev, Aleksander
Barin
BUL

2 125 Anastasov, Kristian
Gladiator
BUL

3 483 Nicolae, Razvan Stefan
Dacic – Hanguk Taekwondo
ROU

3 408 Kostandinidis, Dimitrios
Ags Tae Kwon Do Dynamh Markopoulo
GRE

Cadets Male A -61 / Middle (2 competitors)

1 131 Dzhordzhev, Mitko
Gladiator
BUL

2 448 Dodon, Dan
Club Hwarang
MDA

Cadets Male B -37 / Fly (2 competitors)

1 119 Radev, Boris
Fire
BUL

2 465 Alexandru, Emanuel
C.S. Taeback Iasi
ROU

Cadets Male B -41 / Bantam (2 competitors)

1 337 Petrov, Boris
Taekwondo Fitness
BUL

3 499 Radak, Nikola
Beograd
SRB

Cadets Male B -45 / Feather (3 competitors)

1 380 Gerogiannis, Aggelos
A.C Taekwondo WTF Ioanninon
GRE

2 196 Mladenov, Arkan
Kentavar
BUL

3 386 Pappanikolaou, Ilias
A.C Taekwondo WTF Ioanninon
GRE

Cadets Male B -53 / Welter (3 competitors)

1 517 Milchev, Ivo
Mission
BUL

2 489 Steafan, Vlad
Dacic – Hanguk Taekwondo
ROU

3 43 Jelev, Ivaylo
Avgusta
BUL

Cadets Male B -57 / Light Middle (2 competitors)

1 12 Aleksandrov, Krasimir
Ahil
BUL

2 473 Arampie, Mircea
Dacic – Hanguk Taekwondo
ROU

Cadets Male B -65 / Light Heavy (1 competitors)

1 482 Nicolae, Aurelian
Dacic – Hanguk Taekwondo
ROU

Cadets Male B +65 / Heavy (2 competitors)
1 471 Marcu, Teodor
CS Addras TKD
ROU

3 355 Iliev, Stoqn
Trakiec
BUL

Seniors Male A -63 / Bantam (3 competitors)

1 329 Iosifov, Iv
Taekwondo Fitness
BUL

2 331 Ivanov, Dobromir
Taekwondo Fitness
BUL

3 216 Burnev, Pavel
Neron
BUL

Seniors Male A -68 / Feather (6 competitors)

1 141 Samardzhiev, Stefan
Gladiator
BUL

2 104 Jovchev, Ljuben
Extreme
BUL

3 137 Mihalchev, Ventsislav
Gladiator
BUL

3 90 Kazandjiev, Georgi
Class
BUL

Seniors Male A -74 / Light (4 competitors)

1 132 Georgiev, Teodor
Gladiator
BUL

2 383 Kouskos, Spyridon
A.C Taekwondo WTF Ioanninon
GRE

3 508 Lika, Festim
KT ‘Shqiponja’
KOS

Seniors Male A -80 / Welter (5 competitors)

1 495 Krivokuca, Budimir
Beli Andjeli
SRB

2 102 Rashkov, Georgi
Condor2000

BUL
3 239 Iliev, Asen
Ramus
BUL

3 84 Bratovanov, Kristian
Class
BUL

Seniors Male A -87 / Middle (6 competitors)

1 79 Nikolov, Svilen
Cho Elite Taekwondo Academy
BUL

2 21 Ivanov, Martin
Ahil
BUL

3 225 Kupichkov, Stefan
Neron
BUL

3 343 Statev, Nikola
Taekwondo Fitness
BUL

Seniors Male A +87 / Heavy (4 competitors)

1 226 Mihaylov, Mihail
Neron
BUL

2 33 Sokolov, Vencislav
Ahil
BUL

3 71 Voutov, Asparouh
Barin
BUL

3 354 Ignev, Georgi
Trakiec
BUL

Seniors B Male B -68 / Feather (2 competitors)

1 73 Yonov, Yasen
Barin
BUL

2 62 Georgiev, Yavor
Barin
BUL

Seniors B Male B -80 / Welter (2 competitors)

1 57 Asenov, Nikolay
Barin
BUL

2 66 Mahladjanov, Plamen
Barin
BUL

Cadets Female A -33 / Fly (3 competitors)

1 199 Nikolova, Cvetelina
Kentavar
BUL

2 143 Sheinova, Nadq
Gladiator
BUL

3 323 Chaneva, Maria
Taekwondo Fitness
BUL

Cadets Female A -37 / Bantam (2 competitors)

1 144 Tsintsarska, Ivona
Gladiator
BUL

2 138 Milanova, Mariela
Gladiator
BUL

Cadets Female A -41 / Feather (4 competitors)

1 10 Al Masri, Aya
Ahil
BUL

2 89 Katsarova, Gabriela
Class
BUL

3 391 Kyritsi, Georgia
A.C. Ampelonos Ey ZHN
GRE

3 478 Jelescu, Theodora
Dacic – Hanguk Taekwondo
ROU

Cadets Female A -44 / Light (5 competitors)

1 145 Zaharieva, Luiza
Gladiator
BUL

2 464 Tveit, Kaja Jun
Keum Gang Taekwondo Norway
NOR

3 327 Georgieva, Victoria
Taekwondo Fitness
BUL

3 180 Markova, Vanesa
Hereya
BUL

Cadets Female A -55 / Middle (4 competitors)

1 339 Petrova, Ralitsa
Taekwondo Fitness
BUL

2 304 Hristova, Mirela
Taekwondo Club ‘Force-1992′
BUL

3 437 Livareka, Nesrin
National Team Macedonia
MKD

3 311 Krasteva, Dimana
Taekwondo Club ‘Force-1992′
BUL

Cadets Female A +59 / Heavy (2 competitors)

1 370 Vramencelieva, Gabriela
Trakiec
BUL

2 1 Dimova, Vania
Mission
BUL

Cadets Female B -41 / Feather (5 competitors)

1 468 Ursu, Ioana
C.S. Taeback Iasi
ROU

2 181 Radkova, Ivanka
Hereya
BUL

3 171 Todorova, Hristina
Hereya
BUL

3 276 Ruseva, Violeta
Sparta
BUL

Cadets Female B -47 / Welter (1 competitors)

1 264 Galeva, Vesela
Sparta
BUL

Seniors Female A -46 / Fin (3 competitors)

1 99 Borisova, Borisa
Condor2000
BUL

2 179 Manova, Veronika
Hereya
BUL

3 384 Malatou, Agapi
A.C Taekwondo WTF Ioanninon
GRE

Seniors Female A -53 / Bantam (3 competitors)

1 178 Levenova, Nikolina
Hereya
BUL

2 221 Georgieva, Silvana
Neron
BUL

3 423 Lipcsei, Claudia
Goldstars Se
HUN

Seniors Female A -57 / Feather (5 competitors)

1 316 Stefanova, Tania
Taekwondo Club ‘Force-1992′
BUL

2 463 Magnus, Marie
Keum Gang Taekwondo Norway
NOR

3 513 Kostadinova, Viktoria
Gladiator
BUL

3 163 Yordanova, Yoana
Hemus
BUL

Seniors Female A -73 / Middle (2 competitors)

1 462 Hove, Kristine
Keum Gang Taekwondo Norway
NOR

2 512 Peshava, Desislava
Ahil
BUL

Seniors B Female B -49 / Fin (2 competitors)

1 390 Tsianeli, Kalipso
A.C Taekwondo WTF Ioanninon
GRE

2 68 Memisheva, Hristina
Barin
BUL

Seniors B Female B -67 / Welter (3 competitors)

1 6 Mitreva, Cvetomira
Mission
BUL

2 7 Perusanova, Anna-Teodora
Mission
BUL

3 67 Mahladjanova, Nadya
Barin
BUL

Seniors B Female B +67 / Hevay (1 competitors)

1 59 Dimitrova, Bilyana
Barin
BUL

Children I Male A -21 / Fin (2 competitors)

1 224 Krystev, Georgi
Neron
BUL

2 268 Iliev, Antonio
Sparta
BUL

Children I Male A -23 / Fly (5 competitors)

1 11 Aleksandrov, Victor
Ahil
BUL

2 300 Asenov, Nikolai
Taekwondo Club ‘Force-1992′
BUL

3 234 Kafedjiiski, Mario
Nsa
BUL

3 195 Kachulev, Anton
Kentavar
BUL

Children I Male A -25 / Bantam (10 competitors)

1 18 Georgiev, Hristiqn
Ahil
BUL

2 364 Stankov, Venelin
Trakiec
BUL

3 344 Taskov, Georgi
Taekwondo Fitness
BUL

3 449 Dogaru, Sergiu
Club Hwarang
MDA

Children I Male A -27 / Feather (6 competitors)

1 189 Boiadjiev, Pavel
Kentavar
BUL

2 453 Petrea, Ciprian
Club Hwarang
MDA

3 459 Marciuc, Tudor
Korean Art
MDA

3 278 Vrajilov, Mihail
Sparta
BUL

Children I Male A -29 / Light (5 competitors)

1 297 Stoynov, Mitko
Sung-Ri Atlantik
BUL

2 275 Penchev, Teodor
Sparta
BUL

3 222 Geshev, Dimitar
Neron
BUL

3 360 Minchev, Stanimir
Trakiec
BUL

Children I Male A -31 / Welter (8 competitors)

1 457 Bordian, Ion
Korean Art
MDA

2 198 Nikolov, Jan
Kentavar
BUL

3 151 Dobrev, Yordan
Hemus
BUL

3 191 Botev, Teodor
Kentavar
BUL

Children I Male A -33 / Middle (4 competitors)

1 45 Jelev, Denislav
Avgusta
BUL

2 322 Aleksandrov, Martin
Taekwondo Fitness
BUL

3 305 Ignatov, Dimitar
Taekwondo Club ‘Force-1992′
BUL

3 366 Stoimenov, Yanislav
Trakiec
BUL

Children I Male A -36 / Heavy (3 competitors)

1 400 Paraskevoudis, Ioannis
A.C.Taekwondo W.T.F. Promaxos Orestiadas
GRE

2 148 Burudzhiev, Cvetan
Hemus
BUL

3 349 Minchev, Stefan
Tangra
BUL

Children I Male A -40 / Heavier (2 competitors)

1 394 Arampatzis, Konstantinos
A.C.Taekwondo W.T.F. Promaxos Orestiadas
GRE

3 299 Anastasov, Nikolai
Taekwondo Club ‘Force-1992′
BUL

Children I Male B -21 / Fin (2 competitors)

1 166 Borisov, Kristian
Hereya
BUL

2 48 Kolev, Stefan
Avgusta
BUL

Children I Male B -23 / Fly (4 competitors)

1 317 Todorov, Georgi
Taekwondo Club ‘Force-1992′
BUL

2 211 Slavcev, Valeri
Leon
BUL

3 27 Mitkov, Radostin
Ahil
BUL

3 227 Notev, Miroslav
Neron
BUL

Children I Male B -25 / Bantam (4 competitors)

1 511 Verbani, Omer
KT ‘Shqiponja’
KOS

2 336 Pavlov, Pavel
Taekwondo Fitness
BUL

3 122 Tsankov, David
Fire
BUL

3 253 Dragomirov, Alexandar
Rangdo
BUL

Children I Male B -27 / Feather (9 competitors)

1 429 Dzopevski, Nikola
National Team Macedonia
MKD

2 266 Hristov, Kristian
Sparta
BUL

3 205 Ivanov, Dean
Leon
BUL

3 325 Dimov, Boris
Taekwondo Fitness
BUL

Children I Male B -29 / Light (13 competitors)

1 490 Tache, Constantin
Dacic – Hanguk Taekwondo
ROU

2 186 Yordanov, Martin
Hereya
BUL

3 515 Chug, Ming
Hereya
BUL

3 105 Karabojukov, Viktor
Extreme
BUL

Children I Male B -31 / Welter (6 competitors)

1 175 Kirilov, Darin
Hereya
BUL

2 479 Litoiu, Andrei
Dacic – Hanguk Taekwondo
ROU

3 261 Chobanov, Ivailo
Sparta
BUL

3 201 Corbanski, Ilian
Leon
BUL

Children I Male B -33 / Middle (2 competitors)

1 47 Kolarov, Cvetoslav
Avgusta
BUL

2 25 Lazarov, Stanislav
Ahil
BUL

Children I Male B -36 / Heavy (6 competitors)

1 8 Todorov, Stanislav
Mission
BUL

2 35 Yordanov, Aleksandur
Ahil
BUL

3 159 Penkov, Kristian
Hemus
BUL

3 26 Lazarov, Goryan
Ahil
BUL

Children I Male B -40 / Heavier (6 competitors)

1 487 Radu, Cosmin
Dacic – Hanguk Taekwondo
ROU

2 170 Ivanov, Konstantin
Hereya
BUL

3 481 Marin, Alexandru
Dacic – Hanguk Taekwondo
ROU

3 491 Ursu, Andrei Alexandru
Dacic – Hanguk Taekwondo
ROU

Children I Male B +40 / Heaviest (8 competitors)

1 272 May, Blagovest
Sparta
BUL

2 204 Iliev, Aleks
Leon
BUL

3 158 Patarinski, Petar
Hemus
BUL

3 474 Burcea, Marian
Dacic – Hanguk Taekwondo
ROU

Children II Male A -25 / Fly (2 competitors)

1 110 Papanov, Hristo
Extreme
BUL

2 24 Krustev, Aleks
Ahil
BUL

Children II Male A -27 / Bantam (3 competitors)

1 190 Bonev, Ivailo
Kentavar
BUL

2 197 Nedelchev, Miloslav
Kentavar
BUL

3 309 Kirilov, Vladislav
Taekwondo Club ‘Force-1992′
BUL

Children II Male A -30 / Feather (6 competitors)

1 49 Ladjev, Daniel
Avgusta
BUL

2 293 Simeonov, Ivan
Sung-Ri Atlantik
BUL

3 52 Petkov, Presiqn
Avgusta
BUL

3 54 Petrov, Tano
Avgusta
BUL

Children II Male A -33 / Light (10 competitors)

1 187 Bogdanov, Lubomir
Kentavar
BUL

2 381 Katsioras, Vasileios
A.C Taekwondo WTF Ioanninon
GRE

3 83 Zavarinov, Vasil
Cho Elite Taekwondo Academy
BUL

3 328 Iliev, Aleksandar
Taekwondo Fitness
BUL

Children II Male A -36 / Welter (13 competitors)

1 421 Jozsa, Levente
Goldstars Se
HUN

2 44 Jelev, Valentin
Avgusta
BUL

3 422 Kiss, Patrik
Goldstars Se
HUN

3 193 Georgiev, Stelen
Kentavar
BUL

Children II Male A -40 / Middle (9 competitors)

1 452 Pennert, Alexandru
Club Hwarang
MDA

2 255 Zdravkov, Teodor
Rangdo
BUL

3 220 Georga, Spiridon
Neron
BUL

3 367 Tonchev, Ivan
Trakiec
BUL

Children II Male A -44 / Heavy (4 competitors)

1 130 Dzhordzhev, Alexandyr
Gladiator
BUL

2 118 Pavlov, Lasko
Fire
BUL

3 271 Kasovski, Alexandar
Sparta
BUL

3 142 Savov, Alexandar
Gladiator
BUL

Children II Male A -48 / Heavier (5 competitors)

1 387 Sindros, Dimosthenis
A.C Taekwondo WTF Ioanninon
GRE

2 389 Tasioulas, Vasileios
A.C Taekwondo WTF Ioanninon
GRE

3 76 Jegov, Veselin
Cho Elite Taekwondo Academy
BUL

3 232 Tanchev, Kiril
Neron
BUL

Children II Male A +48 / Heaviest (3 competitors)

1 382 Katsoulidis, Konstantinos
A.C Taekwondo WTF Ioanninon
GRE

2 298 Zlatev, Kristiyan
Sung-Ri Atlantik
BUL

3 319 Vasilev, Martin
Taekwondo Club ‘Force-1992′
BUL

Children II Male B -30 / Feather (12 competitors)

1 50 Mitroev, Preslav
Avgusta
BUL

2 106 Karagjozov, Aleksandur
Extreme
BUL

3 40 Ivanov, Kolio
Avgusta
BUL

3 209 Sashov, Miroslav
Leon
BUL

Children II Male B -33 / Light (7 competitors)

1 183 Topalov, Georgi
Hereya
BUL

2 444 Sandev, Ivo
National Team Macedonia
MKD

3 56 Talazov, Dimityr
Avgusta
BUL

3 480 Lixandru, Vlad
Dacic – Hanguk Taekwondo
ROU

Children II Male B -36 / Welter (5 competitors)

1 70 Toshev, Aleksander
Barin
BUL

2 440 Nikolovski, Martin
National Team Macedonia
MKD

3 212 Slavev, Svetoslav
Leon
BUL

3 262 Dimitrov, Viktor
Sparta
BUL

Children II Male B -40 / Middle (6 competitors)

1 427 Blindzov, Kiril
National Team Macedonia
MKD

2 237 Atanasov, Kristian
Ramus
BUL

3 51 Penchev, Andrian
Avgusta
BUL

3 58 Dimitrov, Adrian
Barin
BUL

Children II Male B -44 / Heavy (5 competitors)

1 476 Druga, Catalin
Dacic – Hanguk Taekwondo
ROU

2 330 Ivanov, Boian
Taekwondo Fitness
BUL

3 111 Penchev, Borislav
Extreme
BUL

3 65 Iliev, Petar
Barin
BUL

Children II Male B -48 / Heavier (3 competitors)

1 256 Angelov, Simeon
Sparta
BUL

2 415 Zouroudis, Manolis
Ags Tae Kwon Do Dynamh Markopoulo
GRE

3 486 Radan, David Andrei
Dacic – Hanguk Taekwondo
ROU

Children II Male B +48 / Heaviest (6 competitors)

1 107 Korkmaz, Alberg
Extreme
BUL

2 203 Hristov, Stefan
Leon
BUL

3 210 Shopov, Valentino
Leon
BUL

3 254 Mikiurlov, Svetoslav
Rangdo
BUL

Juniors Male A -45 / Fin (2 competitors)

1 168 Dimitrov, Sotir
Hereya
BUL

2 228 Radev, Petar
Neron
BUL

Juniors Male A -55 / Feather (2 competitors)

1 392 Milonas, Athanasios
A.C. Ampelonos Ey ZHN
GRE

2 361 Nenchev, Nikolai
Trakiec
BUL

Juniors Male A -59 / Light (5 competitors)

1 288 Turnov, Daniel
Sports Club ‘Force’
BUL

2 41 Ivanov, Georgi
Avgusta
BUL

3 469 Chirila, Andrei
CS Addras TKD
ROU

3 472 Vrabie, Ionut
CS Addras TKD
ROU

Juniors Male A -63 / Welter (9 competitors)

1 416 Dikaiosynopoulos, Christos
As Tolmi Kilkis
GRE

2 385 Ntastamanis, Nikolaos
A.C Taekwondo WTF Ioanninon
GRE

3 470 Iancu, Alexandru
CS Addras TKD
ROU

3 431 Ivanovski, Dario
National Team Macedonia
MKD

Juniors Male A -68 / Middle (6 competitors)

1 494 Maiani, Francesco
Fesam-Tsm-Fed Samm Arti Marz
SMR

2 401 Rizogloy, Alexandros
A.C.Taekwondo W.T.F. Promaxos Orestiadas
GRE

3 246 Petkov, Iliya
Ramus
BUL

3 139 Milushov, Nikola
Gladiator
BUL

Juniors Male A -73 / Heavy (5 competitors)

1 117 Kolev, Yordan
Fire
BUL

2 308 Kanchev, Mihail
Taekwondo Club ‘Force-1992′
BUL

3 22 Ivanov, Yoan
Ahil
BUL

3 19 Iliev, Borislav
Ahil
BUL

Juniors Male A +78 / Heaviest (5 competitors)

1 326 Donchev, Borislav
Taekwondo Fitness
BUL

2 135 Krumov, Valentin
Gladiator
BUL

3 314 Pelov, Radostin
Taekwondo Club ‘Force-1992′
BUL

3 223 Kolev, Pavel
Neron
BUL

Juniors B Male B -55 / Bantam (2 competitors)

1 242 Matov, Petar
Ramus
BUL

2 377 Kwtsis, Giwrgos
A.C Keratea-Lagonissi
GRE

Juniors B Male B -63 / Light (4 competitors)

1 64 Ignatov, Cvetan
Barin
BUL

2 333 Kostadinov, Jeliazko
Taekwondo Fitness
BUL

3 279 Vrajilov, Kristian
Sparta
BUL

3 63 Hamdush, Milen
Barin
BUL

Juniors B Male B -73 / Welter (3 competitors)

1 69 Paspalev, Antoneo
Barin
BUL

2 379 Therkai, Michalis
A.C Keratea-Lagonissi
GRE

3 378 Stefanidis, Kwstas
A.C Keratea-Lagonissi
GRE

Children I Female A -25 / Bantam (6 competitors)

1 277 Todorova, Anelia
Sparta
BUL

2 500 Stojcevic, Nadja
Beograd
SRB

3 82 Rasheva, Kostantina
Cho Elite Taekwondo Academy
BUL

3 88 Katsarova, Lora
Class
BUL

Children I Female A -29 / Light (2 competitors)

1 74 Djupanova, Tanya
Cho Elite Taekwondo Academy
BUL

2 368 Toncheva, Sofiq
Trakiec
BUL

Children I Female A -31 / Welter (2 competitors)

1 127 Borisova, Borislava
Gladiator
BUL

2 123 Tsankova, Nia
Fire
BUL

Children I Female A -33 / Middle (1 competitors)

1 388 Sindrou, Aikaterini
A.C Taekwondo WTF Ioanninon
GRE

Children I Female A -36 / Heavy (2 competitors)

1 150 Dimitrova, Simona
Hemus
BUL

2 291 Marinova, Nikol
Sung-Ri Atlantik
BUL

Children I Female B -21 / Fin (2 competitors)

1 345 Tumbeva, Yana
Taekwondo Fitness
BUL

2 369 Vasileva, Desislava
Trakiec
BUL

Children I Female B -25 / Bantam (3 competitors)

1 353 Hubenova, Marieta
Trakiec
BUL

2 335 Pastarmadjieva, Ioanna
Taekwondo Fitness
BUL

3 154 Koleva, Svetlozara
Hemus
BUL

Children I Female B -27 / Feather (4 competitors)

1 498 Radak, Teodora
Beograd
SRB

2 85 Chenghua, Angelika
Class
BUL

3 290 Hristova, Hristina
Sung-Ri Atlantik
BUL

3 341 Raycheva, Boriana
Taekwondo Fitness
BUL

Children I Female B -29 / Light (2 competitors)

1 156 Lazarova, Elizabet
Hemus
BUL

2 485 Piele, Andreea
Dacic – Hanguk Taekwondo
ROU

Children I Female B -36 / Heavy (1 competitors)

1 450 Girbu-Brailean, Julia
Club Hwarang
MDA

Children II Female A -30 / Feather (5 competitors)

1 184 Vasileva, Pamela
Hereya
BUL

2 113 Uzunova, Martina
Extreme
BUL

3 91 Kovachka, Stefani
Class
BUL

3 285 Krilatska, Nia
Sports Club ‘Force’
BUL

Children II Female A -33 / Light (5 competitors)

1 244 Nedyalkova, Iva
Ramus
BUL

2 357 Komanova, Nikol
Trakiec
BUL

3 42 Ivanova, Diqna
Avgusta
BUL

3 153 Kalcheva, Antonia
Hemus
BUL

Children II Female A -36 / Welter (6 competitors)

1 174 Kircheva, Rumina
Hereya
BUL

2 363 Radeva, Mariq
Trakiec
BUL

3 160 Petrova, Militsa
Hemus
BUL

3 287 Savcheva, Teodora
Sports Club ‘Force’
BUL

Children II Female A -40 / Middle (3 competitors)

1 194 Ivanova, Ilina
Kentavar
BUL

2 352 Gegova, Mariq
Trakiec
BUL

3 284 Krasteva, Mila
Sports Club ‘Force’
BUL

Children II Female A -44 / Heavy (3 competitors)

1 307 Ilieva, Betina
Taekwondo Club ‘Force-1992′
BUL

2 128 Borisova, Radina
Gladiator
BUL

3 93 Kudriavtseva, Alina
Class
BUL

Children II Female B -30 / Feather (2 competitors)

1 172 Ivanova, Ioana
Hereya
BUL

2 509 Raka, Vjosa
KT ‘Shqiponja’
KOS

Children II Female B -36 / Welter (4 competitors)

1 147 Bazhdarova, Svetlozara
Hemus
BUL

2 206 Kirilova, Mariq
Leon
BUL

3 94 Mihaylova, Katrin
Class
BUL

3 103 Bratovanova, Tiara
Extreme
BUL

Children II Female B -40 / Middle (2 competitors)

1 467 Sandu, Denisa
C.S. Taeback Iasi
ROU

2 38 Dimitrova, Zlatina
Avgusta
BUL

Children II Female B -44 / Heavy (5 competitors)

1 95 Petrova, Kalina
Class
BUL

2 173 Ivanova, Gabriela
Hereya
BUL

3 269 Ilieva, Kristin
Sparta
BUL

3 258 Borisova, Ivana
Sparta
BUL

Children II Female B +48 / Heaviest (1 competitors)

1 81 Rakladjieva, Maria
Cho Elite Taekwondo Academy
BUL

Juniors Female A -49 / Feather (3 competitors)

1 324 Chorbanova, Nikol
Taekwondo Fitness
BUL

2 289 Turnova, Ivana
Sports Club ‘Force’
BUL

3 101 Krasteva, Karina
Condor2000
BUL

Juniors Female A -59 / Middle (3 competitors)

1 259 Borisova, Iva
Sparta
BUL

2 114 Diakova, Iva
Fire
BUL

3 461 Dyngeland, Randi
Keum Gang Taekwondo Norway
NOR

Juniors Female A -63 / Heavy (1 competitors)

1 411 Tsogia, Maria
Ags Tae Kwon Do Dynamh Markopoulo
GRE

Juniors Female A +68 / Heaviest (1 competitors)

1 417 Adamopoulou, Maria
Athlitikos Agonistikos Syllogos TKD Karditsas
GRE

Juniors B Female B -49 / Bantam (1 competitors)

1 31 Oliveira, Larissa
Ahil
BUL

Juniors B Female B -55 / Light (2 competitors)

1 213 Slaveva, Elvira
Leon
BUL

2 413 Xeilakou, Kostantina
Ags Tae Kwon Do Dynamh Markopoulo
GRE

WTM

Comments are closed.