Select Page

Advertisement

3rd Russian International Open 2013: Complete Results

3rd Russian International Open 2013: Complete Results

3rd Russian International Open 2013
September 12-17, 2013
Chelyabinsk, Russia
Category: G-1
Complete Results:

Juniors Male A -73 / (7 competitors)

1 736 Shin, Ruslan
Uzbekistan Nat Team
UZB
2 572 Farruhi, Mahmudzod
Sverdlovskay
RUS
3 535 Simurin, Vladislav
Sdushor Novosibirsk
RUS
3 504 Lavrov, Alexsandr
Samara
RUS
Juniors Male A -78 / (8 competitors)

1 486 Semenikhin, Anton
Russian National Team
RUS
2 237 Kirillov, Oleg
Chelyabinsk, Koryo
RUS
3 472 Korotkov, Egor
Russian National Team
RUS
3 481 Meliksetiantc, Arutiun
Russian National Team
RUS
Juniors Male A +78 / (6 competitors)

1 99 Zhaparov, Ruslan
Osdusshor 3 Taraz City
KAZ
2 344 Dudochkin, Dmitry
Ma ‘Legion’
RUS
3 392 Bibilov, Alan
Rso-Alania. Vladikavkaz
RUS
3 468 Islamov, Danil
Russian National Team
RUS
Seniors Male A -58 / (23 competitors)

1 173 Iskakov, Zhanat
Chelyabinsk
RUS
2 16 Javadli, Samir
Azerbaijan National Taekwondo Team
AZE
3 593 Poskotinov, Ilya
Sverdlovskay
RUS
3 533 Shubitidze, Shalva
Sdushor Novosibirsk
RUS
Seniors Male A -63 / (24 competitors)

1 653 Kuruskin, Alexandr
Ulyanovsk Region
RUS
2 186 Sabirov, Denis
Chelyabinsk
RUS
3 48 Islamkhanov, Kaiyrzhan
Dostar
KAZ
3 143 Drygin, Igor
Altay Team
RUS
Seniors Male A -68 / (24 competitors)

1 462 Denisenko, Alexey
Russian National Team
RUS
2 181 Minin, Konstantin
Chelyabinsk
RUS
3 86 Sarymsakov, Kairat
Kazakhstan Team, Mangistau
KAZ
3 182 Minin, Vyacheslav
Chelyabinsk
RUS
Juniors Female A -42 / (4 competitors)

1 219 Frishko, Sofiya
Chelyabinsk, Koryo
RUS
2 602 Alisheva, Alsu
Tumen ‘Priboiy’
RUS
3 718 Baybataeva, Rano
Uzbekistan Nat Team
UZB
3 658 Tukina, Julia
Ulyanovsk Region
RUS
Juniors Female A -44 / (4 competitors)

1 311 Antonova, Antonina
Cska
RUS
2 391 Bedoeva, Alina
Rso-Alania. Vladikavkaz
RUS
3 499 Aleshina, Anastasiya
Samara
RUS
3 251 Melentyeva, Ksenia
Chelyabinsk, Koryo
RUS
Juniors Female A -63 / (6 competitors)

1 221 Givotkova, Arina
Chelyabinsk, Koryo
RUS
2 716 Akbarova, Kamilla
Uzbekistan Nat Team
UZB
3 310 Agafonova, Maria
Cska
RUS
3 304 Sviridova, Elena
Chelyabinsk,yunost-Metar
RUS
Juniors Female A -68 / (5 competitors)

1 458 Avdeeva, Evgeniia
Russian National Team
RUS
2 683 Pereslavtceva, Daria
Voronezh Taekwondo Team
RUS
3 605 Khlyanova, Galina
Tumen ‘Priboiy’
RUS
3 313 Tsyganova, Yulia
Cska
RUS
Juniors Female A +68 / (3 competitors)

1 645 Tatarinova, Ksenia
Ugra
RUS
2 463 Dolgopolova, Anastasiya
Russian National Team
RUS
3 59 Yegemberdy, Venera
Dostar
KAZ
Seniors Female A -46 / (7 competitors)

1 485 Savelyeva, Tatiana
Russian National Team
RUS
2 491 Smirnova, Maria
Saint-Petersburg, Russia
RUS
3 248 Lineitceva, Dariya
Chelyabinsk, Koryo
RUS
3 196 Afanasyeva, Elena
Chelyabinsk, Koryo
RUS
Seniors Female A -49 / (12 competitors)

1 114 Kim, Jae Ah
Samsung S1 Team
KOR
2 179 Kustova, Yulia
Chelyabinsk
RUS
3 389 Engovatova, Iana
Rostov Region
RUS
3 466 Igumenova, Svetlana
Russian National Team
RUS
Seniors Female A -73 / (4 competitors)

1 701 Deniz, Cansel
Ego Spor Kulubu
TUR
2 692 Ikonen, Casandra
Sweden National Team
SWE
3 309 Tolkunova, Svetlana
Club Alex
RUS
3 198 Alyoshina, Anna
Chelyabinsk, Koryo
RUS
Juniors Male A -45 / (16 competitors)

1 729 Pulatov, Niyaz
Uzbekistan Nat Team
UZB
2 532 Shikitov, Vadim
Sdushor Novosibirsk
RUS
3 235 Khuzhaev, Danil
Chelyabinsk, Koryo
RUS
3 429 Usmanov, Aidar
Russia-Bashkortostan
RUS
Juniors Male A -48 / (13 competitors)

1 330 Dilman, Vladislav
Kemerovo
RUS
2 447 Smirnov, Alexander
Russia, Kurgan Team
RUS
3 220 Gastev, Maksim
Chelyabinsk, Koryo
RUS
3 546 Shevelev, Alexander
Sdusshor ‘Ufimets’
RUS
Seniors Male A -54 / (25 competitors)

1 449 Denisov, Stanislav
Russia, Rostov-On-Don, SC ‘Grandmaster ‘
RUS
2 61 Baibatyrov, Salamat
Kazakhstan
KAZ
3 12 Aydinov, Samir
Azerbaijan National Taekwondo Team
AZE
3 478 Lukyanov, Alexey
Russian National Team
RUS
Seniors Male A -74 / (22 competitors)

1 243 Korotkov, Nikita
Chelyabinsk, Koryo
RUS
2 227 Kamaletdinov, Kirill
Chelyabinsk, Koryo
RUS
3 176 Kropachev, Anton
Chelyabinsk
RUS
3 246 Kvashnin, Ivan
Chelyabinsk, Koryo
RUS
Juniors Male A -45 / (16 competitors)

1 729 Pulatov, Niyaz
Uzbekistan Nat Team
UZB
2 532 Shikitov, Vadim
Sdushor Novosibirsk
RUS
3 235 Khuzhaev, Danil
Chelyabinsk, Koryo
RUS
3 429 Usmanov, Aidar
Russia-Bashkortostan
RUS
Juniors Male A -48 / (13 competitors)

1 330 Dilman, Vladislav
Kemerovo
RUS
2 447 Smirnov, Alexander
Russia, Kurgan Team
RUS
3 220 Gastev, Maksim
Chelyabinsk, Koryo
RUS
3 546 Shevelev, Alexander
Sdusshor ‘Ufimets’
RUS
Seniors Male A -54 / (25 competitors)

1 449 Denisov, Stanislav
Russia, Rostov-On-Don, SC ‘Grandmaster ‘
RUS
2 61 Baibatyrov, Salamat
Kazakhstan
KAZ
3 12 Aydinov, Samir
Azerbaijan National Taekwondo Team
AZE
3 478 Lukyanov, Alexey
Russian National Team
RUS
Seniors Male A -74 / (22 competitors)

1 243 Korotkov, Nikita
Chelyabinsk, Koryo
RUS
2 227 Kamaletdinov, Kirill
Chelyabinsk, Koryo
RUS
3 176 Kropachev, Anton
Chelyabinsk
RUS
3 246 Kvashnin, Ivan
Chelyabinsk, Koryo
RUS
Juniors Male A -45 / (16 competitors)

1 729 Pulatov, Niyaz
Uzbekistan Nat Team
UZB
2 532 Shikitov, Vadim
Sdushor Novosibirsk
RUS
3 235 Khuzhaev, Danil
Chelyabinsk, Koryo
RUS
3 429 Usmanov, Aidar
Russia-Bashkortostan
RUS
Juniors Male A -48 / (13 competitors)

1 330 Dilman, Vladislav
Kemerovo
RUS
2 447 Smirnov, Alexander
Russia, Kurgan Team
RUS
3 220 Gastev, Maksim
Chelyabinsk, Koryo
RUS
3 546 Shevelev, Alexander
Sdusshor ‘Ufimets’
RUS
Seniors Male A -54 / (25 competitors)

1 449 Denisov, Stanislav
Russia, Rostov-On-Don, SC ‘Grandmaster ‘
RUS
2 61 Baibatyrov, Salamat
Kazakhstan
KAZ
3 12 Aydinov, Samir
Azerbaijan National Taekwondo Team
AZE
3 478 Lukyanov, Alexey
Russian National Team
RUS
Seniors Male A -74 / (22 competitors)

1 243 Korotkov, Nikita
Chelyabinsk, Koryo
RUS
2 227 Kamaletdinov, Kirill
Chelyabinsk, Koryo
RUS
3 176 Kropachev, Anton
Chelyabinsk
RUS
3 246 Kvashnin, Ivan
Chelyabinsk, Koryo
RUS
Seniors Male A -80 / (19 competitors)

1 731 Rafalovich, Maksim
Uzbekistan Nat Team
UZB
2 516 Dozortsev, Sergey
Sdushor Novosibirsk
RUS
3 708 Curry, Tj
Us California
USA
3 473 Kotkov, Anton
Russian National Team
RUS
Seniors Male A -80 / (19 competitors)

1 731 Rafalovich, Maksim
Uzbekistan Nat Team
UZB
2 516 Dozortsev, Sergey
Sdushor Novosibirsk
RUS
3 708 Curry, Tj
Us California
USA
3 473 Kotkov, Anton
Russian National Team
RUS
Seniors Male A -80 / (19 competitors)

1 731 Rafalovich, Maksim
Uzbekistan Nat Team
UZB
2 516 Dozortsev, Sergey
Sdushor Novosibirsk
RUS
3 708 Curry, Tj
Us California
USA
3 473 Kotkov, Anton
Russian National Team
RUS
Juniors Female A -52 / (13 competitors)

1 433 Novikova, Anastasiia
Russia, Krasnoyarsk Team
RUS
2 564 Nechkina, Christina
Sverdlovskay
RUS
3 156 Piankova, Olga
Astrakhan Team
RUS
3 514 Butakova, Ekaterina
Sdushor Novosibirsk
RUS
Juniors Female A -55 / (9 competitors)

1 393 Chelokhsaeva, Anisiia
Rso-Alania. Vladikavkaz
RUS
2 457 Anciferova, Aleksandra
Russian National Team
RUS
3 197 Ahatova, Olesya
Chelyabinsk, Koryo
RUS
3 727 Mamadibragimova, Dinorakhon
Uzbekistan Nat Team
UZB
Juniors Female A -59 / (11 competitors)

1 305 Volkova, Elizaweta
Chelyabinsk,yunost-Metar
RUS
2 267 Shadyeva, Liliya
Chelyabinsk, Koryo
RUS
3 381 Malukova, Ekaterina
Orenburg Team
RUS
3 666 Streltsova, Anastasia
Volgograd Tkd34.Ru
RUS
Seniors Female A -53 / (8 competitors)

1 25 Mikkonen, Suvi
National Team Finland
FIN
2 728 Narbabaeva, Guzal
Uzbekistan Nat Team
UZB
3 667 Stulikova, Valeria
Volgograd Tkd34.Ru
RUS
3 451 Kim, Ekaterina
Russia, Rostov-On-Don, SC ‘Grandmaster ‘
RUS
Juniors Female A -52 / (13 competitors)

1 433 Novikova, Anastasiia
Russia, Krasnoyarsk Team
RUS
2 564 Nechkina, Christina
Sverdlovskay
RUS
3 156 Piankova, Olga
Astrakhan Team
RUS
3 514 Butakova, Ekaterina
Sdushor Novosibirsk
RUS
Juniors Female A -55 / (9 competitors)

1 393 Chelokhsaeva, Anisiia
Rso-Alania. Vladikavkaz
RUS
2 457 Anciferova, Aleksandra
Russian National Team
RUS
3 197 Ahatova, Olesya
Chelyabinsk, Koryo
RUS
3 727 Mamadibragimova, Dinorakhon
Uzbekistan Nat Team
UZB
Juniors Female A -59 / (11 competitors)

1 305 Volkova, Elizaweta
Chelyabinsk,yunost-Metar
RUS
2 267 Shadyeva, Liliya
Chelyabinsk, Koryo
RUS
3 381 Malukova, Ekaterina
Orenburg Team
RUS
3 666 Streltsova, Anastasia
Volgograd Tkd34.Ru
RUS
Seniors Female A -53 / (8 competitors)

1 25 Mikkonen, Suvi
National Team Finland
FIN
2 728 Narbabaeva, Guzal
Uzbekistan Nat Team
UZB
3 667 Stulikova, Valeria
Volgograd Tkd34.Ru
RUS
3 451 Kim, Ekaterina
Russia, Rostov-On-Don, SC ‘Grandmaster ‘
RUS
Juniors Female A -52 / (13 competitors)
1 433 Novikova, Anastasiia
Russia, Krasnoyarsk Team
RUS
2 564 Nechkina, Christina
Sverdlovskay
RUS
3 156 Piankova, Olga
Astrakhan Team
RUS
3 514 Butakova, Ekaterina
Sdushor Novosibirsk
RUS
Juniors Female A -55 / (9 competitors)

1 393 Chelokhsaeva, Anisiia
Rso-Alania. Vladikavkaz
RUS
2 457 Anciferova, Aleksandra
Russian National Team
RUS
3 197 Ahatova, Olesya
Chelyabinsk, Koryo
RUS
3 727 Mamadibragimova, Dinorakhon
Uzbekistan Nat Team
UZB
Juniors Female A -59 / (11 competitors)

1 305 Volkova, Elizaweta
Chelyabinsk,yunost-Metar
RUS
2 267 Shadyeva, Liliya
Chelyabinsk, Koryo
RUS
3 381 Malukova, Ekaterina
Orenburg Team
RUS
3 666 Streltsova, Anastasia
Volgograd Tkd34.Ru
RUS
Seniors Female A -53 / (8 competitors)

1 25 Mikkonen, Suvi
National Team Finland
FIN
2 728 Narbabaeva, Guzal
Uzbekistan Nat Team
UZB
3 667 Stulikova, Valeria
Volgograd Tkd34.Ru
RUS
3 451 Kim, Ekaterina
Russia, Rostov-On-Don, SC ‘Grandmaster ‘
RUS
Seniors Female A -57 / (10 competitors)

1 691 Glasnovic, Nikita
Sweden National Team
SWE
2 690 Agren, Jennifer
Sweden National Team
SWE
3 452 Mavrina, Maria
Russia, Rostov-On-Don, SC ‘Grandmaster ‘
RUS
3 431 Drozdova, Marina
Russia, Krasnoyarsk Team
RUS
Seniors Female A -57 / (10 competitors)

1 691 Glasnovic, Nikita
Sweden National Team
SWE
2 690 Agren, Jennifer
Sweden National Team
SWE
3 452 Mavrina, Maria
Russia, Rostov-On-Don, SC ‘Grandmaster ‘
RUS
3 431 Drozdova, Marina
Russia, Krasnoyarsk Team
RUS
Seniors Female A -57 / (10 competitors)

1 691 Glasnovic, Nikita
Sweden National Team
SWE
2 690 Agren, Jennifer
Sweden National Team
SWE
3 452 Mavrina, Maria
Russia, Rostov-On-Don, SC ‘Grandmaster ‘
RUS
3 431 Drozdova, Marina
Russia, Krasnoyarsk Team
RUS
Juniors Male A -51 / (20 competitors)

1 518 Kovtun, Mark
Sdushor Novosibirsk
RUS
2 88 Baktiyaruly, Kazybek
Kazakhstan-1
KAZ
3 402 Tumanov, Albert
Rso-Alania. Vladikavkaz
RUS
3 724 Khegay, Valentin
Uzbekistan Nat Team
UZB
Juniors Male A -55 / (27 competitors)

1 65 Kaiyrbek, Yerassyl
Kazakhstan
KAZ
2 397 Kashtanov, Georgii
Rso-Alania. Vladikavkaz
RUS
3 554 Tskimanauri, Mikhail
Stavropol Taekvondo Federation
RUS
3 436 Dobridin, Maxim
Russia, Kurgan Team
RUS
Juniors Male A -59 / (21 competitors)

1 434 Petrenko, Bogdan
Russia, Krasnoyarsk Team
RUS
2 470 Ivashin, Nikita
Russian National Team
RUS
3 300 Kondraev, Dmitry
Chelyabinsk,yunost-Metar
RUS
3 405 Timofeev, Ilya
Russia Gaskar
RUS
Juniors Male A -63 / (25 competitors)

1 229 Karmatskikh, Alexandr
Chelyabinsk, Koryo
RUS
2 348 Kvartskhava, Soso
Ma ‘Legion’
RUS
3 515 Dobrynin, Semen
Sdushor Novosibirsk
RUS
3 283 Surkov, Georgey
Chelyabinsk, Koryo
RUS
Juniors Male A -68 / (16 competitors)

1 520 Kurbanzhanov, Denir
Sdushor Novosibirsk
RUS
2 487 Shestakov, Genadiy
Russian National Team
RUS
3 471 Kargin, Damir
Russian National Team
RUS
3 461 Daurov, Kadyrbech
Russian National Team
RUS
Seniors Male A -87 / (8 competitors)

1 719 Baykuziev, Jasur
Uzbekistan Nat Team
UZB
2 14 Hasanli, Jeyhun
Azerbaijan National Taekwondo Team
AZE
3 479 Lunevskiy, Alexander
Russian National Team
RUS
3 673 Bukhonov, Ivan
Voronezh Taekwondo Team
RUS
Seniors Male A +87 / (13 competitors)

1 475 Kuznetsov, Roman
Russian National Team
RUS
2 699 Yuksel, Serdar
Üsküdar Belediyesi Spor Kulübü
TUR
3 314 Kirichenko, Yuriy
Dagestan Team
RUS
3 406 Kuznetcov, Oleg
Russia Irkutsk Region
RUS
Juniors Female A -46 / (9 competitors)

1 703 Polat, Safiye
Ego Spor Kulubu
TUR
2 194 Zapevalova, Olga
Chelyabinsk
RUS
3 55 Nagmeddinova, Assel
Dostar
KAZ
3 47 Ibragimova, Gulmaral
Dostar
KAZ
Juniors Female A -49 / (10 competitors)

1 212 Dakenova, Arailym
Chelyabinsk, Koryo
RUS
2 276 Smolina, Olga
Chelyabinsk, Koryo
RUS
3 604 Emelyanova, Elena
Tumen ‘Priboiy’
RUS
3 403 Filimonova, Aleksandra
Russia
RUS
Seniors Female A -62 / (12 competitors)

1 524 Mitrofanova, Ekaterina
Sdushor Novosibirsk
RUS
2 363 Khafizova, Kristina
Moscow SD-42 Team
RUS
3 490 Skrypnikova, Tatiana
Saint-Petersburg, Russia
RUS
3 460 Cheshuina, Marina
Russian National Team
RUS
Seniors Female A -67 / (7 competitors)

1 693 Johansson, Elin
Sweden National Team
SWE
2 465 Gurskaya, Anastasia
Russian National Team
RUS
3 539 Zakhriamina, Alena
Sdushor Novosibirsk
RUS
3 634 Didenko, Anastasia
Ugra
RUS
Seniors Female A +73 / (4 competitors)

1 7 Kortuvic, Edines
Team Austria
AUT
2 469 Ivanova, Olga
Russian National Team
RUS
3 474 Kurbanova, Guzel
Russian National Team
RUS
3 264 Selina, Daria
Chelyabinsk, Koryo
RUS
Cadets Male A -33 / (28 competitors)

1 383 Parasochka, Vladimir
Orenburg Team
RUS
2 316 Gagiev, Magomed
Ingushetiya/Nazran
RUS
3 254 Nurgaleev, Rustam
Chelyabinsk, Koryo
RUS
3 427 Sabirov, Almaz
Russia-Bashkortostan
RUS
Cadets Male A -37 / (32 competitors)

1 412 Sysoev, Artem
Russia Penza Region Taekwondo Team
RUS
2 158 Ovcharenko, Evgeniy
Belgorod Region Team
RUS
3 244 Kozhevnikov, Nikita
Chelyabinsk, Koryo
RUS
3 238 Kiryanov, Ian
Chelyabinsk, Koryo
RUS
Cadets Male A -41 / (40 competitors)

1 388 Buryanenko, Rodion
Rostov Region
RUS
2 185 Pastuhov, Dmitriy
Chelyabinsk
RUS
3 26 Kavtaradze, Beka
National Team Of Georgia
GEO
3 583 Lutoshkin, Valerii
Sverdlovskay
RUS
Cadets Male A -45 / (23 competitors)

1 415 Galin, Rustem
Russia-Bashkortostan
RUS
2 528 Peronko, Stanislav
Sdushor Novosibirsk
RUS
3 553 Kurbanov, Orazali
Stavropol Taekvondo Federation
RUS
3 424 Mullayanov, Ruslan
Russia-Bashkortostan
RUS
Cadets Male A -49 / (13 competitors)

1 569 Apletin, Viacheslav
Sverdlovskay
RUS
2 620 Gavrilov, Artem
Tyumen
RUS
3 426 Pozdniakov, Stepan
Russia-Bashkortostan
RUS
3 250 Lomtev, Ivan
Chelyabinsk, Koryo
RUS
Cadets Male A -53 / (10 competitors)

1 595 Ryabov, Georgiy
Sverdlovskay
RUS
2 417 Ishberdin, Dali
Russia-Bashkortostan
RUS
3 684 Sedykh, Nikita
Voronezh Taekwondo Team
RUS
3 284 Tashbaev, Mahmad Karim
Chelyabinsk, Koryo
RUS
Cadets Male A -57 / (8 competitors)

1 614 Albogachiev, Muslim
Tyumen
RUS
2 410 Andruyshov, Andrej
Russia Penza Region Taekwondo Team
RUS
3 296 Bagdasaryan, Sarcis
Chelyabinsk,yunost-Metar
RUS
3 517 Fomichev, Andrei
Sdushor Novosibirsk
RUS
Cadets Male A -61 / (6 competitors)

1 277 Snetov, Pavel
Chelyabinsk, Koryo
RUS
2 601 Ziryanov, Pavel
Sverdlovskay
RUS
3 153 Yakhnovskii, Vladislav
Altay Team
RUS
3 101 Ordabay, Duman
Osshiosd-Taraz City
KAZ
Cadets Male A -65 / (6 competitors)

1 184 Pak, Dmitriy
Chelyabinsk
RUS
2 152 Tugarev, Denis
Altay Team
RUS
3 226 Kalinin, Artem
Chelyabinsk, Koryo
RUS
3 211 Chernomazov, Sergey
Chelyabinsk, Koryo
RUS
Cadets Male A +65 / (6 competitors)

1 642 Kovshov, Dmitrii
Ugra
RUS
2 77 Urazbayev, Nartay
Kazakhstan
KAZ
3 592 Podoksenov, Ivan
Sverdlovskay
RUS
3 563 Molotilov, Dmitry
Sverdlovskay
RUS
Cadets Female A -29 / (3 competitors)

1 445 Rozhina, Elizaveta
Russia, Kurgan Team
RUS
2 631 Abdullaeva, Bayramkiz
Ugra
RUS
3 336 Chaus, Yulia
Kopeysk Federation Taekwondo
RUS
Cadets Female A -33 / (3 competitors)

1 372 Sirotkina, Iuliia
Nizhny Novgorod
RUS
2 575 Fyodorova, Alice
Sverdlovskay
RUS
3 339 Shorokhova, Ekaterina
Kopeysk Federation Taekwondo
RUS
Cadets Female A -37 / (3 competitors)

1 560 Leonova, Ekaterina
Sverdlovskay
RUS
2 195 Zhusupalieva, Gulmira
Chelyabinsk
RUS
3 440 Gordiaeva, Alina
Russia, Kurgan Team
RUS
Cadets Female A -41 / (14 competitors)

1 576 Gadzhilieva, Diana
Sverdlovskay
RUS
2 568 Alalykina, Maria
Sverdlovskay
RUS
3 252 Mikhailovskaya, Yana
Chelyabinsk, Koryo
RUS
3 241 Kolesnikova, Anastasiya
Chelyabinsk, Koryo
RUS
Cadets Female A -44 / (6 competitors)

1 526 Mitrofanova, Anastasiia
Sdushor Novosibirsk
RUS
2 323 Mamontova, Anna
Kamchatka Taekwondo Union
RUS
3 270 Shenknekht, Ekaterina
Chelyabinsk, Koryo
RUS
3 438 Egorova, Anna
Russia, Kurgan Team
RUS
Cadets Female A -47 / (9 competitors)

1 390 Petrenko, Sofia
Rostov Region
RUS
2 207 Bliznyakova, Margarita
Chelyabinsk, Koryo
RUS
3 529 Rubtsova, Olesya
Sdushor Novosibirsk
RUS
3 357 Nazipova, Zlata
Magnitogorsk
RUS
Cadets Female A -51 / (6 competitors)

1 446 Sadvakas, Alina
Russia, Kurgan Team
RUS
2 268 Shafikova, Mariya
Chelyabinsk, Koryo
RUS
3 611 Samoilova, Ekaterina
Tumen ‘Priboiy’
RUS
3 223 Isakova, Mariya
Chelyabinsk, Koryo
RUS
Cadets Female A -55 / (4 competitors)

1 739 Tursunkulova, Nigora
Uzbekistan Nat Team
UZB
2 42 Abdikadyr, Aruzhan
Dostar
KAZ
3 443 Malutina, Kristina
Russia, Kurgan Team
RUS
3 565 Popova, Vlada
Sverdlovskay
RUS
Cadets Female A -59 / (4 competitors)

1 168 Baklanova, Anastasia
Chelyabinsk
RUS
2 201 Arepina, Polina
Chelyabinsk, Koryo
RUS
3 598 Telminova, Diana
Sverdlovskay
RUS
3 591 Ovchinnikova, Anastasia
Sverdlovskay
RUS
Cadets Female A +59 / (4 competitors)

1 234 Khusnutdinova, Alina
Chelyabinsk, Koryo
RUS
2 139 Allacheva, Nadezhda
Altay Team
RUS
3 258 Popova, Irina
Chelyabinsk, Koryo
RUS
3 647 Ziruanova, Anastasia
Ugra
RUS
WTM

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

daedo

Archives